2018 Karma Güzel Sanatlar Sergisi Katılma Koşulları

13. Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali

2018 Karma Güzel Sanatlar Sergisi Katılma Koşulları

Turizm Dünyasının seçkin temsilcileri ve Dünyanın her yerinden sanatsever konukların davetli olduğu 13.Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali “Kadın Yaratırsa” Karma Güzel Sanatlar Sergimiz, 07 – 17 Mart Tarihleri arasında Marmaris Romance Hotel Kalimerhaba Güzel Sanatlar Galerisinde ve 21- 31 Mart tarihleri arasında İstanbul Kadıköy Dar Cephe Galeride ziyarete açık olacaktır.

Sanatçıların 2 eserleri ile katılabilecekleri Karma Güzel Sanatlar Sergisi için, katalogda yer alma ve sergi organizasyonu katkı payı olarak 300 TL ödeyeceklerdir. Serginin tanıtım kitapçığı, açılış kokteyli ve etkinlikler organizasyonumuz tarafından karşılanmakta olup, her bir sanatçıya 20 adet davetiye ücretsiz olarak verilmektedir.

Sergide yer almak isteyen katılımcı sanatçıların, katılım bedellerinde, ödemeleriniz için Umur Özlüer Garanti Bankası Uzunyalı Marmaris Şb. Hesap No:1211/ 1699116 Iban: TR 450006 2001 2110 0001 699116 hesabına yatırarak dekontları ile birlikte, kendi fotoğrafları ve sergide yer alacak resimlerinin bilgisayar ortamına aktarılmış fotoğrafları ile A5 ebadında bir sayfaya sığacak Türkçe ve İngilizce özgeçmişlerini Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adreslerine 25 Şubat 2018 tarihine kadar yollamaları gerekmektedir.

Sergiye Film ve Video Art performans eserleri ile katılacak sanatçıların eserlerinin sanal ortamda, baskıya uygun teknik koşullarda bir tanıtım afişleri ile birlikte tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Sergi sırasında, sergi salonunda yer alacak projeksiyon ekranında sergiye katılan sanatçıların atölyelerindeki çalışmalarından görüntülerin yer alacağı ve tüm eserlerinden oluşan bir koleksiyonun (20 seçilmiş eser) sürekli gösterimde olacağı bir dijital Show CD si hazırlanmaktadır. Kadın ve Sanat Festivali Karma Güzel Sanatlar Sergisinde izlenecek bu CD de yer almanın bedeli ayrıca100 TL dir.

Konaklama Seçenekleri

Sergi katılımcıları için Kültür ve Sanat Tatil programımız çerçevesinde çok özel koşullarla 3 yıldızlı Otellerde konforlu konaklama olanakları 2 kişilik odada 1 kişi O.K. 60 TL (tek kişilik oda farkı + %50 ) De Lüks Otelde ise Oda Kahvaltı 2 kişilik odada 1 kişi 0.K.75 TL,(tek kişilik oda farkı + %50) olarak konforlu konaklama olanağı sağlanmış bulunmaktadır.

Gezi Programları

Katılım bedeli ödeyen sanatçılar, Sanat Kahvaltısı, Köy Turu, Tekne Gezisi, etkinliklerine ücretsiz katılabileceklerdir.

Kadın ve Sanat Festivali 2018 Programında konferans, seminer, panel etkinliklerinde konuşmacı, atölye çalışmalarında eğitmen olarak yer almak isteyen sanatçılarımızın söyleşi, eğitim ve gösteri içeriklerini yansıtan başvurularını, organizasyonumuza iletmelerini rica ederiz.

Saygılarımızla

Kadın ve Sanat Festivali

2018 Organizasyon Komitesi