8. Kadın & Sanat Festivali

“Evrim İçin Sanat” 08 – 28 Mart 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek,
8. Uluslararası  Marmaris Kadın Sanat Festivalimizin, bu yılki sloganı.

Yaşamlarını sanat etkinlikleri ile biçimlendiren kadınlarımızın, yüreklerini koydukları “8. Uluslararası Marmaris Kadın Sanat Festivali’’ zengin içerikli programı ile bir yaşına daha girerken, onlardan ilham alan, erkek sanatçılarımızın da, özgün eserlerine kapılarını açtı.

Sürdürülebilir, nitelikli ve insanca bir yaşam adına düzenlenen bu festivale, sanatçı olarak eserlerinizle katılmanız,  sponsor olup, destek vermeniz, ziyaret edip, özgün bir sanat eseri alarak katkıda bulunmanız, kadınlarımıza güç vererek, geleceğimizin toplumunun, sanatla bütünleşmesini sağlayacaktır. Bu yıl da, T.C. Marmaris Kaymakamlığı, İçmeler Belediyesi ve Uluslararası Aktivist Sanatçılar Derneği katkısı Kalimerhaba Derneği ve Ajans Ekip Ltd. Şti. işbirliği ile Marmaris Kültür Merkezi ve Üntaş Point Center ev sahipliğinde düzenlenen 8. Uluslararası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali bilgileri, görüşlerinize sunulmuş olup, detaylı bilgiye www.marmariskulturmerkezi.com web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sağlık, sevgi ve sanat etkinlikleri dolu bir yıl dileriz.

Saygılarımızla.

 

Selma SONAT ANKARA

Etkinlik Sanat Danışmanı

 

Umur ÖZLÜER

Etkinlik Koordinatörü

Not: Kadın ve Sanat Festivali 2013 programında konferans, seminer, panel etkinliklerinde konuşmacı, Resim, Seramik, Heykel, Karikatür, Fotoğraf , Geleneksel El Sanatları Sergilerine eserleri ile katılmak ve atölye çalışmalarında eğitmen olarak yer almak isteyen sanatçılarımızın, eser, söyleşi, eğitim ve gösteri içeriklerini yansıtan başvurularını, organizasyonumuza iletmelerini rica ederiz.

Saygılarımızla

Kadın ve Sanat Festivali 2013 Organizasyon Komitesi